Muzikanti

Členové souboru

Patrik Ředina

kontrabas, vedoucí muziky

1992

Vystudoval konzervatoř v Českých Budějovicích a Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity. V současnosti pracuje jako učitel českého jazyka a hudební výchovy. Mezi jeho zájmy patří lidová slovesnost, hudba a tanec. Působil v řadě folklórních souborů. Rád sestavuje rodokmeny a zabývá se výrobou a laděním strojků do českých dud. S oblibou vzpomíná na soustředění s dudáckou a vystoupení v Brazílii - krásná příroda, výborné jídlo a vděčné publikum.

Patrik Ředina

Markéta Komrsková

Es klarinet

1992

Po studiu Gymnázia ve Strakonicích vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Nyní pracuje jako oční lékařka na oční klinice. Kromě hudby ji baví čtení, cestování, turistika a návštěva historických památek. Jejím oblíbeným místem je Český Krumlov a vinařské oblasti na jižní Moravě. Ráda vzpomíná na účast na festivalu Piping Live ve Skotsku.

Markéta Komrsková

Štěpán Komrska

Es klarinet

1996

Vystudoval Gymnázium Strakonice. Nyní je studentem Psychologie v Olomouci na Univerzitě Palackého. K jeho zájmům kromě hudby patří práce s kůží a výroba kožených doplňků. Rád tráví čas na rodinné chatě. S dudáckou se mu líbilo na festivalu v Bad Salzungenu.

Štěpán Komrska

Iveta Červená

B klarinet

1996

Vystudovala Gymnázium ve Strakonicích. Dosáhla titulu bakalář z Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity a pokračuje ve studiu. Ráda čte, chodí do přírody a tráví čas s přáteli a rodinou. S dudáckou se jí líbilo na vícedenních zájezdech, hlavně v Číně a Skotsku. Ráda vzpomíná na soustředění na Kubově Huti.

Iveta Červená

Renata Doskočilová

Dudy

1992

Po studiu Gymnázia ve Strakonicích vystudovala Zdravotně sociální fakultu Jihočeské univerzity. Dále vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Pracovala jako speciální pedagožka ve speciálně pedagogickém centru Arpida. Nyní je na mateřské dovolené. Ráda tráví čas s rodinou a přáteli na výletech po České republice. S oblibou si poslechne nekomerční české interprety. Líbí se jí všude, kde je dobrá nálada a muzikanti z dudácké, protože si s nimi dokáže dobrou náladu pokaždé vytvořit. Oblíbeným místem je břeh Staňkovského rybníka. S dudáckou se jí líbilo na zájezdu v Brazílii.

Renata Doskočilová

Gabriela Knetlová

Dudy

2002

Je studentkou Gymnázia Strakonice. Mezi její zájmy patří kromě hudby kreslení, zpěv, sportování v přírodě a její pes. Ráda tráví čas s kamarády a podniká výlety. Jejím oblíbeným místem je horská chata v Krkonoších. K jejím oblíbeným vystoupením patří festival ve Skotsku a vícedenní zájezdy. Ráda vzpomíná i na soustředění na Kubově Huti.

Gabriela Knetlová

Zuzana Veselá

Dudy

1991

Vystudovala Gymnázium Strakonice. Vystudovala Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity, následně pak Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Pracovala jako lektorka pro jazykové školy. V současné době je na mateřské dovolené. Ráda si hraje se svým synem, cestuje, čte a stará se o dům a zahradu. Oblíbeným místem jsou Filipíny, Taiwan a zahrada. Nejvíce vzpomíná na Brazílii, kde zažila s dudáckou spoustu legrace, zážitků a úspěchů.

Zuzana Veselá

Michaela Částková

Dudy

1990

Vystudovala Gymnázium Strakonice, poté vystudovala na Karlově Univerzitě obor Psychologie a Speciální pedagogika. V současnosti pracuje jako speciální pedagog a psycholog v pedagogicko-psychologické poradně. Mezi její zájmy patří cestování, literatura, zvířata a dobré jídlo. S dudáckou se jí líbilo v Jihoafrické republice.

Michaela Částková

Martina Brabcová

Housle

1995

Vystudovala Gymnázium Strakonice. Je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Jejím oborem je Hra na housle se zaměřením na učitelství ZUŠ a Hudební výchova pro SŠ. Pracuje jako učitelka hry na housle v ZUŠ. S oblibou cestuje, čte, cvičí jógu a ráda jamuje s přáteli. S dudáckou vzpomíná na Jihoafrickou republiku - líbilo se jí dobré víno a steaky. Nezapomene ani na účast na hudební dílně Muzičky a Mezinárodních festivalech ve Strakonicích.

Martina Brabcová

Nela Kohoutová

Housle

1994

Vystudovala Gymnázium Strakonice. Vystudovala na Přírodovědecké fakultě Karlovy univerzity obor Klinická a toxikologická analýza. Mezi její zájmy patří čtení severských detektivek, lyžování a posezení s přáteli. Jejím oblíbeným místem jsou Letenské sady. S dudáckou se jí nejvíc líbilo v Číně.

Nela Kohoutová

Jan Krátký

Viola

1996

Vystudoval střední průmyslovou Školu ve Volyni. Nyní studuje na Pražské konzervatoři. Mezi jeho zájmy patří hudba a tanec. Rád zpívá a pracuje jako vlakový průvodčí. K jeho oblíbeným vzpomínkám na dudáckou patří zájezd do Brazílie a všechna soustředění.

Jan Krátký

Lucie Červená

Zpěv

1992

Vystudovala Gymnazium Strakonice. Dále vystudovala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Nyní pracuje jako učitelka na prvním stupni základní školy v Plzni. Ve volném čase ráda cestuje, posedí s kamarády a věnuje se hudbě a sportu. Jejím oblíbeným místem je příroda. S dudáckou se jí nejvíc líbilo v Číně.

Lucie Červená